IŠVYKA Į DINO PARKĄ

• Paskelbta: 2024-05-30
  • Kategorija: Išvykos

Gegužės 24 d. Salantų gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, lydimi mokytojų ir tėvelių, vyko į Dinozaurų parką, įsikūrusį Radailiuose, Klaipėdos rajone, ir dalyvavo edukacinėje programoje. Kartu su edukatore žaidė susipažinimo žaidimus, klaidžiojo veidrodžio labirinte, ieškojo lobio apverstame name, o suradę pasivaišino saldžiomis dovanėlėmis. Vaikščiodami po parką susipažino su žemėje gyvenusiais dinozaurais, sužinojo, kaip atskirti žolėdžius ir mėsėdžius dinozaurus, užsuko ir į mini zoologijos sodą, kur maitino lamas ir triušiukus, meiliai juos kalbino ir glostė. Pasidžiaugę gyvūnėliais skubėjo į Nykštukų namelius, kur akylai ieškojo pasislėpusių raidžių, o suradę sudėliojo slaptažodį „Dino vasara“. Po edukacinės valandėlės kartu su tėveliais išbandė parko pramogas: leidosi nuo šikšniukų kalvos, šokinėjo batutuose, suposi karuselėse, važiavo traukiniu, dalyvavo Dino ralyje, apsilankė 5D kine. Patyrę daug įspūdžių, iš kelionės parsivežėme ir gražių buvimo kartu akimirkų.

Mokytojos Rūta Domarkienė ir Aldona Puškorienė