3a ir 3b klasės pradinukai šiemet nutarė aplankyti Telšius

• Paskelbta: 2024-05-23
  • Kategorija: Išvykos

Gegužės 21 dieną Salantų gimnazijos trečiokai aplankė žemaičių sostinę Telšius. Kartu su gidu ekskursijos metu mokiniai atrado nuostabiausias Telšių miesto puošmenas ir įsitikino, kad Žemaitijos sostinė – tikrai ypatinga. Keliaudami pėsčiomis mokiniai susipažino su Telšių mažosiomis ir didžiosiomis skulptūromis. Vaikus ypač sužavėjo bronzinis medalis KODAS, stiprybės pasisėmė iš skulptūros MEŠKOS PĖDA. Kiekvienas galėjo patrinti skulptūros ŽEMAITIJOS LEGENDA meškutės nosį, pasukti ŽEMAITIJOS GAUBLĮ, paglostyti LIETUVIŲ SKALIKĄ, atsigaivinti iš ROTUŠĖS ŠULINIO, o patrynus medalio ŽYDUKAI nosį – pasvajoti apie turtus bei išmintį. Buvo aplankyta ir Telšių Šv. Antano Paduviečio katedra ir jos rūsiai. Ekskursija pasibaigė pasivaikščiojimu Masčio ežero pakrante.

Po šios kelionės liko daugybė įspūdžių, nuostabiai praleistas laikas su draugais.

Pradinio ugdymo mokytojos Jūratė Žiobienė ir Rūta Zorgevičienė