2a klasės išvyka

• Paskelbta: 2024-05-29
  • Kategorija: Išvykos

Gegužės 27 dieną Salantų gimnazijos 2a klasės mokiniai aplankė Kretingos kultūros centrą. Kartu su vaikų ir jaunimo teatro „Atžalynas“ vadove Karolina Moncevičiene dalyvavo teatrinėje edukacijoje „Gyvename teatre“. Edukacijos metu mokiniai ne tik išbandė savo aktorinius sugebėjimus, bet ir sužinojo, kokios profesijos žmonės dirba teatre. Mokiniai taip pat apsilankė ir Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje, kur sužinojo, kaip orientuotis knygų įvairovėje ir pasirinkti sau tinkamą knygą. Išvyka pasibaigė meistro iš Japonijos (Hajime Watanabe) ir gydytojo (Šarūno Kasmausko) kuriamame didžiausiame Europoje (16 ha) Japoniškame sode. Mokiniai apžiūrėjo bonsų medelių kolekciją, akmenų sodą, tvenkinius.

Pradinių klasių mokytoja Rūta Samuilienė