Integruota ugdymo diena ,,Tyrinėdami gamtą aktyviai judam”

• Paskelbta: 2023-09-25
  • Kategorija: Išvykos

Rugsėjo 25 dieną 8a ir 8b klasių mokiniams integruota ugdymo diena prasidėjo edukacija Klaipėdos universiteto botanikos sode. Jos metu šio universiteto mokslo darbuotojos mokiniams papasakojo ir parodė, kaip atrodo iš įvairių regionų atvežti ir čia augantys įvairūs sumedėję ir žoliniai augalai. Botanikos sodo direktorė dr.(HP) Asta Klimienė mokiniams uždavė daug klausimų iš gamtos ir taip, be abejo, paskatino  labiau pasidomėti aplinka. Visi kartu, vaikščiodami siaurais sodo takeliais, džiaugėsi augalų žiedais, vaisiais.

Toliau edukacija tęsėsi Klaipėdos pajūryje. Vaikščiodami Melnragės pajūriu ir įrengtu pažintiniu taku per kopas mokiniai nueitą atstumą fiksavo „Walk15“ programėle. Visos edukacijos metu mokiniai nuėjo nuo 7500 iki 7800 žingsnių.

Integruotą dieną organizavo biologijos mokytoja Rasa Bumblienė ir fizinio ugdymo mokytoja Aušra Kundrotienė.