3b klasės integruota diena „Pažintis su dinozaurais“

• Paskelbta: 2023-05-30
  • Kategorija: Išvykos

Gegužės 29 dieną 3b klasės mokiniams vyko integruotos veiklos Radailiuose esančiame DINOZAURŲ PARKE. Pirmiausia vaikams vyko edukacija „Kiaušinis, dinozauras ir višta – kas čia bendro?“ Edukacijos metu vaikai sužinojo apie evoliucijos kaitą, apie vištų protėvius – dinozaurus. Taip pat mokiniai skaptavo kiaušinius, ieškojo dinozaurų embrionų. Toliau veiklos tęsėsi beržų giraitėje, kur apžiūrėjome realaus dydžio dinozaurus, apsilankėme pas triušiukus, alpakas ir oželius, grojome ritminiais instrumentais bei sprendėme logines užduotis.

Vaikams labai patiko apsilankyti parke įrengtame NYKŠTUKŲ MIESTELYJE, įveikti kliūčių ruožą ant batuto, pereiti laipynių kelią, įrengtą medžiuose, žiūrėti 5D filmą.

Trečiokams ši diena buvo kupina naujų atradimų, potyrių ir smagių emocijų.

Mokytoja Ramunė Stonkuvienė