PRIEŠMOKYKLINUKŲ IŠVYKA Į DINO PARKĄ

• Paskelbta: 2023-06-02
  • Kategorija: Išvykos

Gegužės 26d. Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinio ugdymo jungtinės grupės vaikai lydimi mokytojų ir tėvelių vyko į Dino pramogų parką, esantį Radailiuose, Klaipėdos rajone. Dalyvavome edukacinėje programoje. Lydimi edukatorės ieškojome lobio apverstame name, ne tik maitinome iš rankyčių lamas ir triušius, bet ir glostėme juos. Nykštukų nameliuose ieškojome pasislėpusių raidžių, iš jų vaikai sudėjo slaptažodį ,,Dino vasara”. Vaikų edukatorius mus nusivedė į beržynėlį, kur apkabinę berželius pasikrovėme gerumo, palikome pyktį. Po edukacinės valandėlės kartu su tėveliais pasklidome po Dino pramogų parką ir pasimėgavome teikiamomis pramogomis: leidomės nuo Šikšniukų kalvos, grojome didžiaisiais muzikos instrumentais, dalyvavome Dino ralyje, supomės karuselėse, važiavome traukinuku, turbo mašinėlėmis suktukais, įveikėme Cosmo veidrodžių labirintą. Grįžome truputį pavargę, bet kupini įspūdžių.

Mokytoja Aldona Puškorienė