Žygis į Gaidžio koplyčią

• Paskelbta: 2023-09-20
  • Kategorija: Išvykos

Rugsėjo 19 dieną SK ,,Imbarė“ sporto klubo organizatorė Sonata Valinskienė kartu su Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Rasa“ priešmokyklinių ugdymo grupių ugdytiniais ėjo pėsčiomis prie Gaidžio koplyčios ir taip paminėjo Europos judumo savaitę, kuri minima daugelyje Europos šalių rugsėjo 16–22 dienomis. Šios savaitės renginių tikslas – paskatinti žmones kuo daugiau judėti, rinktis transporto priemones, tausojančias aplinką. Kelionės metu ugdytiniai aplankė Salantų parką, apžiūrėjo storiausią kaštoną Lietuvoje, o, nuvykę į paskirties vietą ir atsigėrę vandens, ieškojo paslėptų prizų Gaidžio koplyčios teritorijoje, atliko įvairias užduotis, skirtas aktyviam, smagiam laikui gryname ore. Visi dalyviai įveikę žygio atstumą buvo apdovanoti apyrankėmis „Sveikinu įveikus žygį. Tu šaunuolis!“

Šios dienos veiklos parodė, kad sportas yra linksmas ir smagus užsiėmimas!

Priešmokyklinių grupių mokytojos Laima Jakumienė ir Aldona Puškorienė

Nuotraukos: