SALANTŲ GIMNAZIJOJE 22-Ą KARTĄ SURENGTAS ALFONSO IVANAUSKO KOMANDINIS MATEMATIKOS UŽDAVINIŲ SPRENDIMO KONKURSAS

  • Paskelbta: 2024-04-05
  • Kategorija: Renginiai

Balandžio 5 d. Salantų gimnazijoje vyko regioninis Alfonso Ivanausko komandinis matematikos uždavinių sprendimo konkursas, kuriame dalyvavo 3–4, 5–6 ir 7–8 klasių komandos iš Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinės mokyklos, Gargždų „Kranto“ progimnazijos, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinės mokyklos, Skuodo Bartuvos progimnazijos, Skuodo r. Mosėdžio gimnazijos, Plungės r. Liepijų mokyklos, Platelių skyriaus, Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos, Darbėnų gimnazijos ir Salantų gimnazijos. Visus konkurso dalyvius pasveikino Salantų gimnazijos direktorė Aušra Zebitienė, buvusio Salantų gimnazijos matematikos mokytojo Alfonso Ivanausko anūkas Karolis Samaitis. Šiemet geriausiai matematikos uždavinius gliaudė ir prizininkais tapo šios komandos:

3–4 klasių grupėje I vietos diplomais, pereinamuoju prizu, A. Ivanausko šeimos įsteigtu piniginiu prizu ir medaliais džiaugėsi Skuodo r. Mosėdžio gimnazijos komanda, II vietą laimėjo ir diplomais bei medaliais džiaugėsi Gargždų „Kranto“ progimnazijos jaunieji matematikai, o III vieta atiteko Salantų gimnazijos komandai – jie taip pat apdovanoti diplomais ir medaliais; 5–6 klasių grupėje I vietą laimėjo Gargždų „Kranto“ progimnazijos komanda ir buvo apdovanota pereinamuoju prizu, diplomais ir A. Ivanausko šeimos įsteigtais medaliais ir piniginiu prizu; II vietą laimėjo Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos jaunieji matematikai, kurie apdovanoti diplomais ir medaliais; III vieta atiteko ir diplomais bei medaliais buvo apdovanota Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos komanda; 7–8 klasių grupėje I vietos diplomais, pereinamuoju prizu, A. Ivanausko šeimos įsteigtu piniginiu prizu ir medaliais džiaugėsi Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos komanda; II vieta – Gargždų „Kranto“ progimnazijos komanda, kuriai atiteko diplomai ir medaliai, o III vieta atiteko Klaipėdos Vėžaičių pagrindinės mokyklos komandai – ji taip pat apdovanota diplomais ir medaliais.

Kol mokiniai sprendė uždavinius, mokytojai diskutavo tema „Ką daryti, kad matematika būtų patraukli?“ Na, o kol mokytojai taisė užduotis, mokiniai galėjo dalyvauti įvairiose veiklose pagal pomėgius: 3–4 klasių mokiniams vyko edukaciniai užsiėmimai; 5–8 klasių mokiniai galėjo dalyvauti edukacijoje Salantų regioniniame parke, galėjo išbandyti save kūrybinėse dirbtuvėse, šachmatų turnyre.

Konkursą organizavo Salantų gimnazijos matematikos mokytojų metodinė grupė.

Autorius:
Salantų gimnazijos žurnalistų būrelio informacija

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos