PRIEŠMOKYKLINUKAI VIKTORINOJE „PAŽINKIME LIETUVĄ!“

• Paskelbta: 2024-03-10
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 8 d. Salantų gimnazijos priešmokyklinės grupės vaikų komanda dalyvavo Kretingos S. Daukanto progimnazijos organizuotoje ikimokyklinio amžiaus vaikų STEAM edukacinių veiklų viktorinoje „Pažinkime Lietuvą !”, kuri buvo skirta paminėti Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės dieną. Viktorina prasidėjo komandų prisistatymu, paskui visi leidosi į virtualią kelionę po Lietuvą ir aplankė 4 miestus. Kiekviename mieste vaikai turėjo atlikti praktines užduotis: dėliojo domino iš vėliavos spalvų, smėlyje ieškojo gintaro ir tikrino, ar jis tikras ar ne, iš duotų figūrų sudėliojo savo svajonių laivą ir statė patį aukščiausią Gedimino pilies bokštą, o viktoriną vainikavo žinių pasitikrinimas Kahoot programėle. Vaikai ne tik pasitikrino savo žinias apie Lietuvą, bet ir daugiau sužinojo apie ją. Džiaugiamės sudalyvavę informatyvioje ir inovatyvioje viktorinoje ir smagiai pažinę Lietuvą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Rūta Domarkienė