Akcija „Apkabinkime su meile“

• Paskelbta: 2024-03-06
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 15 d. Salantų gimnazija su Salantų kultūros centru, Imbarės, Erlėnų, Laivių, Barzdžių, Juodupėnų bendruomenės nariais organizuoja paramos Ukrainai rinkimo akciją „Apkabinkime su meile“. Nuo 9.00 iki 11.00 turguje, prie kultūros centro, vyks koncertas, mokinių ir tėvelių prekyba savais kepiniais, šokiai, žaidimai, kurių metu bus renkamos piniginės lėšos ir daiktai, reikalingi kariams. Reikalingi daiktai: kojinės, apatinis trikotažas (naujas), termo rūbai (gali būti dėvėti, bet tinkami dėvėjimui), pirštinės (darbinės, žieminės), miegmaišiai, slidininko rūbai (tamsių spalvų kelnės ir striukės), drėgnos servetėlės, vaistai, tepalai ir purškikliai nuo uždegimo ir skausmo, vitaminai, energetiniai vitaminai (geriausiai tirpstantys vandenyje), įvairūs saldumynai, greitai paruošiamos sriubos, vytintos dešrelės, medus. Kava tinka visokia, bet geriausiai tirpi.

Ukrainiečių kariams labiausiai reikia dronų, o jiems įsigyti reikalingi pinigai, todėl priimamos ir piniginės aukos.

Į renginį atvyks buvęs gimnazijos mokinys Henrikas Kvedaras, kuris papasakos, kaip surinktos aukos bus nugabentos į Ukrainos miestą Ivano Frankivską.

Kviečiame visus geros valios žmones prisidėti prie kilnios misijos.

Renginio organizatoriai