RUDENĖLI, RUDENĖLI, TU TOKS MARGAS IR PAŠĖLĘS

• Paskelbta: 2024-10-18
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 16 d. į Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Rasa“ grupę nuo 2 metų iki pradinio ugdymo pradžios atskubėjo išdykęs Rudenėlis (mokytoja Aurelija Buivydienė), kuris pribarstęs įvairiausių rudens gėrybių pakvietė mažuosius ugdytinius pašėlti ir pašokti margaspalvių lapų šokį.

Muzika ir lapelių šokis išbudino netoliese snaudusį Ežiuką (mokytoja Aušra Einikienė), kuris, regis, visai nepasiruošęs artėjančiai žiemai. Ežys, supratęs, kad nebeturi daug laiko, paprašė vaikų, kad šie jam pagelbėtų. Mažieji mielai kibo į darbus ir ilgai netrukę patraukė rudenėjančiu takeliu ruošti atsargų Ežiukui. Vaikai rinko išbarstytas daržoves, vežė karučiu, plovė jas ir rūšiavo.

Ežiukas atsidėkodamas vaikams už pagalbą, o Rudenėliui už gausų derlių pavaišino visus obuoliais ir pakvietė dar pažaisti lietuvių liaudies ratelį „Bulvienė“.

Esame dėkingi ugdytinių tėveliams už gausias rudens gėrybes, o muzikos vadovei Vitai Baužytei už muzikos ir dainų skambesį mūsų mažytėje šventėje.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Aušra Einikienė ir Aurelija Buivydienė