Rudenėlio šventė ,,Stilingas ruduo”

• Paskelbta: 2024-10-17
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 15 d.Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Rasa“ salėje vyravo linksma nuotaika, nes į salę rinkosi priešmokyklinės udymo grupės vaikučiai, svečiai, mažieji draugai iš I ikimokyklinio ugdymo grupės (mokytoja Aušra Venckienė). Šiais metais rudens šventę nusprendėme surengti kiek kitokią nei įprasta. Ją pavadinom „Stilingas ruduo“. Grupių tėveliai atsiliepė į kvietimą dalyvauti kuriant skrybėles, skėčius, sukneles, skraistes karolius iš gamtinės medžiagos. Neatsiliko ir priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogės bei jų padėjėja Agnė. Stilingai apsirengęs Rudenėlis (pedagogė Aldona) ir Ežiukas (pedagogė Rūta) pakvietė vaikučius išsiaiškinti, ką slepia stebuklingi skaičių lapeliai. Juose slėpėsi rudenėlio žaidimai, dainos, šokiai. Didžiausią įspūdį šventės dalyviams padarė vaikų skrybėlių, suknelių, karolių ir skėčių demonstavimas. Plojimai, padrąsinimai ir šypsenos lydėjo mažuosius modelius. Linksmai praleidę laiką Rudenėlis ir Ežiukas vaišino vaikus pyragėliais ir obuolių sūriu. Grupės pedagogės dėkoja tėveliams už išradingumą ir kūrybiškumą.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Aldona Puškorienė ir Rūta Domarkienė