Mokslo ir žinių diena

Pro rudens vartus atėjo.

Spalvos kitos ir žiedai,

Ūgtelėję ir vaikai.

Mokslo ir žinių dieną Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Rasa“ mokytojai pasitiko vaikus su linksmais personažais: Mike Pūkuotuku, Panda ir Mikiu, kurie sveikinosi prie vartų ir džiugiai kvietė visus į darželį. Trys darbštuolės bitutės šventę pradėjo linksma pasisveikinimo dainele ir parodė, kaip nugalėti baimes darželyje, kaip mylėti draugą ir draugiškai žaisti. Padrąsinantį sveikinimo žodį tarė Salantų gimnazijos direktorė Aušra Zebitienė ir ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Rasa“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Pučkorienė. Nepamiršti liko ir tėveliai, kurie bendradarbiavo ir savo gerais darbais prisidėjo prie įstaigos gerinimo ir grąžinimo.

Darželio ugdytiniai – Matas, Eglė ir Ramunė – su didžiule energija kvietė vaikus kartu pašokti šokį „Tik tak laikrodukas“, kuris ir kvietė visus vaikus į savo grupes. Vaikai šventėje patyrė daug džiugių emocijų, kurias parsinešė ir į grupes.

Šventės organizatorių vardu Roberta Kazlauskienė