ATSISVEIKINIMAS SU DARŽELIU

• Paskelbta: 2024-06-03
  • Kategorija: Renginiai

Nenumaldomai atėjo diena, kai priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai turėjo atsisveikinti su darželiu. Gegužės 29 d. Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Rasa“ salėje šventiškai pasipuošę mažieji absolventai dainavo, šoko, deklamavo eilėraščius. Atsisveikinimo žodžius mažiesiems tarė gimnazijos direktorė Aušra Zebitienė, pavaduotoja ugdymui Daiva Pučkorienė, Visiems vaikams iškilmingai buvo įteikti baigimo pažymėjimai, mokslo baigimo kepurės, atminimo dovanėlės. Padėkos žodį tarė ir tėveliai.

Po gražios atsisveikinimo su darželiu šventės vaikų laukė tėvelių staigmena. Mokykliniu autobusu vykome į Klaipėdos rajone Šlikių kaime esantį Vinetu kaimą, kur visus pasitiko indėnai. Edukacinės programos metu vaikai ir tėveliai buvo pirmiausiai priimti į indėno Bėgantis Jautis gentį, kur po to dalyvavo aktyvioje, nuotykių, staigmenų ir pažinimo pilnoje programoje. Prie mistinių galių turinčio medžio dalyviai įgalino slaptas svajones ir norus. Labiausiai vaikams patiko susigalvoti sau indėnišką vardą, o sugalvojus pasipuošti veidukus indėniškais raštais. Išpuoštais veidukais, naujais vardais mažieji indėnai buvo pakviesti į palapinę „Tipi“, kur išgirdo negirdėtų legendų ir paslapčių. Norintys turėjo galimybę išbandyti akies taiklumą šaudydami iš indėniško lanko. Na, o po tokios veiksmo reikalaujančios edukacijos pasistiprinome tradiciniu indėnų patiekalu „Taka“ ir sotūs grįžome į įstaigą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Laima Jakumienė, Rūta Domarkienė