GRAŽIAUSI ŽIEDAI TAU, MAMYTE!

• Paskelbta: 2024-05-03

Tegul saulutės spindulių

Tau niekad nepristinga, mama!

Ir žemėj nepritrūksta lai gėlių…

Tik būki laimingiausia, mano mama!

Kartu su pavasariu, su pirmaisiais žibučių žiedais, su gamtos pabudimu į mūsų namus ateina pati gražiausia ir šilčiausia šventė – Motinos diena. Mama – pats gražiausias žodis žemėje. Jis mus lydi nuo pirmo žodžio, nuo pirmo žingsnio. Nėra ir nebus artimesnio žmogaus, švelnesnių rankų, šiltesnio žvilgsnio už mamos.

Gegužės 2 dieną Salantų gimnazijos priešmokyklinio ugdymo jungtinės grupės vaikučiai į gražiausią pavasario šventę „Gražiausi žiedai Tau, mamyte“ pakvietė savo mamas. Jie savo mamytėms paruošė nuoširdžią programėlę, su didele meile pagamino saldžias dovanėles, o, svarbiausia, kiekvienas pasakė, kaip stipriai myli savo Mamytę.

Vaikams buvo svarbu, kad jų mamytės yra šalia, kad didžiavosi jais, savo vaikais, kad dėkodamos priėmė jų dovanėles ir žodžius.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Laima Jakumienė, Rūta Domarkienė