Projekto „Futboliukas“ varžytuvės

• Paskelbta: 2024-04-29
  • Kategorija: Renginiai

Balandžio 26 dieną Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Rasa“ pedagogės Aurelija Domarkienė ir Edita Kaniavienė kartu su ugdytiniais Domu Šiauliu, Matijumi Kelpša, Tajumi Donausku, Akvile Puplauskaite, Margiriu Staponkumi ir Pauliumi Petrov dalyvavo Kretingos rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų FUTBOLIUKO varžytuvėse, kurias organizavo Kretingos lopšelis-darželis „Pasaka“. Ugdytiniai žaidė draugišką futbolą su kitų įstaigų ugdytiniais, aktyviai mankštinosi, judėjo. Savo futbolo įgūdžius pademonstruoti buvo pakviesti ir pedagogai, kurie žaidė futbolą 3x3. Varžytuvių pabaigoje visi ugdytiniai buvo apdovanoti medaliais ir saldžiomis dovanėlėmis. Dėkojame organizatoriams už puikias ir aktyvias varžytuves.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Aurelija Domarkienė ir Edita Kaniavienė