Integruota ugdymo diena „Kalėdinė pasaka su delfinais“

• Paskelbta: 2023-12-21
  • Kategorija: Išvykos

Gruodžio 20 dieną Salantų gimnazijos 2a klasės mokiniai leidosi į kalėdinę pasaką su delfinais. Mokiniai dieną pradėjo Klaipėdos Jūrų muziejuje. Apžiūrėję akvariume įrengtą ekspoziciją, mokiniai aplankė po pagrindiniu baseinu esantį perregimo akrilo tunelį, kuriame stebindami savo dydžiu plaukiojo didieji eršketai. Toliau vaikai veiklas tęsė delfinariume. Delfinų ir linksmųjų kaliforninių jūrų liūtų pasirodymas privertė leistis į stebuklingą kelionę, siekiant išgelbėti Kalėdas, kurias gali ištirpdyti kylanti oro temperatūra ir nuskandinti pasaulinis vandenynas. Pasveikinti vaikų artėjančių šv. Kalėdų proga atvyko net pats Kalėdų Senelis ir priminė vaikams, kaip žmogaus veikla sukelia pokyčius gamtoje, ir skatino imtis asmeninės atsakomybės už aplinkos išsaugojimą. Diena vaikams buvo pilna įspūdžių ir gerų emocijų.

Klasės vadovė Rūta Samuilienė