Ekskursija į Lietuvos pašto Salantų skyrių

• Paskelbta: 2023-12-18
  • Kategorija: Išvykos

Salantų gimnazijos priešmokyklinių grupių vaikai vykdydami savaitės veiklas tema „Laiškų savaitė“ kartu su mokytojomis lankėsi Lietuvos pašto Salantų skyriuje, kur susipažino su paštininko darbu, pašte esančiomis prekėmis, pašto teikiamomis paslaugomis ir išsiuntė kalėdinius sveikinimus savo artimiesiems. Prieš tai dieną vaikai patys kūrė kalėdinius sveikinimus, lankstė, dėjo į vokus, klijavo pašto ženklus, aiškinosi, kaip užrašyti adresus ir, nukeliavę į paštą, metė į pašto dėžutę.

Laiško-sveikinimo kūrimas ir siuntimas vaikams labai patiko, tad Kalėdinio pašto dėžutės padarytos ir grupėse. Vaikai kuria sveikinimus savo draugams, darbuotojams, klijuoja vokus, rašo adresus ir meta į Kalėdinio pašto dėžutę.

Pašte vaikų siųsti sveikinimai jau pasiekė pirmuosius adresatus ir suteikė daug džiaugsmo, o grupės paštas dar neatidarytas, vis dar pildosi sveikinimais.

Priešmokyklinio grupių mokytojos Rūta Domarkienė, Laima Jakumienė ir Aldona Puškorienė