Gimnazijoje veikia šios metodinės grupės 2023-2024 m. m.
Lietuvių kalbos ir socialinių mokslų mokytojų metodinė grupė |
|||
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Pareigos įstaigoje | Pareigos grupėje |
---|---|---|---|
1. | Aina Stonkuvienė | Lietuvių kalbos mokytoja | Pirmininkė |
2. | Adelė Žeimytė | Lietuvių kalbos mokytoja | Narė |
3. | Martynas Kiltinas | Geografijos mokytojas | Narys |
4. | Lina Vaitkuvienė | Lietuvių kalbos mokytoja | Narė |
5. | Kristina Sungailaitė-Mockuvienė | Istorijos, pilietiškumo pagrindų, geografijos mokytoja | Narė |
Užsienio kalbų mokytojų metodinė grupė |
|||
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Pareigos įstaigoje | Pareigos grupėje |
1. | Marytė Kvederaitė | Anglų kalbos mokytoja | Pirmininkė |
2. | Vilma Šetkienė | Anglų kalbos mokytoja | Narė |
3. | Audrius Ronkys | Anglų kalbos mokytoja | Narys |
4. | Dalija Sabutytė | Rusų kalbos mokytoja, socialinės-pilietinės veiklos koordinatorė | Narė |
5. | Virgina Pociuvienė | Rusų kalbos, istorijos, žmogaus saugos mokytoja | Narė |
Gamtos mokslų mokytojų metodinė grupė |
|||
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Pareigos įstaigoje | Pareigos grupėje |
1. | Rasa Bumblienė | Biologijos mokytoja | Pirmininkė |
2. | Gintarė Salienė | Chemijos mokytoja | Narė |
3. | Aurelija Bėrontaitė | Chemojos mokytoja | Narė |
4. | Bronislovas Bagočius | Fizikos mokytojas | Narys |
Matematikos, informatikos mokytojų metodinė grupė |
|||
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Pareigos įstaigoje | Pareigos grupėje |
1. | Vilma Gedvilienė | Matematikos mokytoja | Pirmininkė |
7. | Jurijus Ščerbakovas | Informacinių technologijų, matematikos mokytojas | Narys |
8. | Evaldas Igaris | Informacinių technologijų, matematikos mokytojas | Narys |
Menų, technologijų, fizinio ir dorinio ugdymo mokytojų metodinė grupė |
|||
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Pareigos įstaigoje | Pareigos grupėje |
1. | Nadežda Kvedarienė | Tikybos mokytoja | Pirmininkė |
2. | Indrė Kovalskė | Etikos mokytoja | Narė |
3. | Rimantas Jonušas | Technologijų mokytojas | Narys |
4. | Martynas Kazlauskis | Šokio mokytojas | Narys |
5. | Aušra Kundrotienė | Fizinio ugdymo mokytoja | Narė |
6. | Edmundas Šleinius | Fizinio ugdymo mokytojas | Narys |
7. | Ramunė Ruginienė | Šaškių-šachmatų būrelio ir technologijų mokytoja | Narė |
8. | Martynas Dapšauskas | Muzikos mokytojas | Narys |
9. | Vilma Budrienė | Muzikos mokytoja | Narė |
Pagalbos mokiniui specialistų metodinė grupė |
|||
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Pareigos įstaigoje | Pareigos grupėje |
1. | Rasa Lukoševičienė | Logopedė, specialioji pedagogė | Pirmininkė |
2. | Diana Alšauskienė | Specialioji pedagogė | Narė |
3. | Eglė Kniukštienė | Specialioji pedagogė | Narė |
4. | Dinara Budrienė | Socialinė pedagogė | Narė |
5. | Inga Žukauskaitė | Bibliotekos vedėja | Narė |
6. | Brigita Petrauskienė | Bibliotekininkė, mokytojo padėjėja | Narė |
7. | Asta Jonušienė | Mokytojo padėjėja | Narė |
8. | Jolanta Rapalienė | Mokytojo padėjėja | Narė |
9. | Rita Šikšniutė | Mokytojo padėjėja | Narė |
10. | Veronika Baltriukienė | Mokytojo padėjėja, gyvenimo įgūdžių mokytoja, socialinės-pilietinės veiklos koordinatorė | |
11. | Auksė Bagdonienė | Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos priežiūrą bendrojo lavinimo mokykloje | Narė |
Pradinio ugdymo mokytojų metodinė grupė |
|||
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Pareigos įstaigoje | Pareigos grupėje |
1. | Daiva Žilinskienė | Pradinio ugdymo mokytoja | Pirmininkė |
2. | Rūta Zorgevičienė | Pradinio ugdymo mokytoja | Narė |
3. | Vidmantas Budrys | Pradinio ugdymo mokytojas | Narys |
4. | Aldona Zaleckienė | Pradinio ugdymo mokytoja | Narė |
5. | Jūratė Žiobienė | Pradinio ugdymo mokytoja | Narė |
6. | Regina Jokužienė | Pradinio ugdymo mokytoja | Narė |
7. | Rūta Samuilienė | Pradinio ugdymo mokytoja | Narė |
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinė grupė |
|||
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Pareigos įstaigoje | Pareigos grupėje |
1. | Daiva Pučkorienė | Direktoriaus pavaduotoja ugdymui | Pirmininkė |
2. | Aušra Einikienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | Narė |
3. | Aurelija Buivydienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | Narė |
4. | Aurelija Domarkienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | Narė |
5. | Aušra Drakšienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | Narė |
6. | Rūta Domarkienė | Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja | Narė |
7. | Laima Jakumienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | Narė |
8. | Roberta Kazlauskienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | Narė |
9. | Edita Kaniavienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | Narė |
10. | Aušra Venckienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | Narė |
11. | Snieguolė Valčiukienė | Priešmokyklinio ugdymo mokytoja | Narė |
12. | Aldona Puškorienė | Priešmokyklinio ugdymo mokytoja | Narė |
13. | Estera Žilinskienė | Priešmokyklinio ugdymo mokytoja | Narė |
14. | Vilma Budrienė | Meninio ugdymo mokytoja | Narė |
15. | Vita Baužytė | Meninio ugdymo mokytoja | Narė |
16. | Inga Drungilienė | Logopedė | Narė |