,,Lietuvos mažųjų žaidynių 2023 m.“ festivalis

• Paskelbta: 2023-06-07
  • Kategorija: Renginiai

Š. m. birželio 3 d. Palangoje vyko ,,Lietuvos mažųjų žaidynių“ devintojo sezono didysis projekto festivalis, kuriame jau antrus metus iš eilės dalyvavo Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Rasa“ ugdytinių komanda. Šiais metais komandą sudarė Eglė Baltriukaitė, Iglė Vaniuchina, Danielė Kelpšaitė, Matas Domarkas, Matijus Kelpšas, Paulius Baltriukas ir dvi ikimokyklinio ugdymo pedagogės. Ugdytiniai fizinio aktyvumo žaidimų metu išbandė krepšinio, futbolo, regbio, tinklinio, ledo ritulio bei kitų sporto šakų ypatybes atskleidžiančias užduotis. Didžiojo festivalio pagrindas – skirtingų estafečių varžybos. Visose estafetėse ugdytiniai stengėsi iš visų jėgų, buvo greiti ir vikrūs, pakilios nuotaikos. Renginyje dalyvavo boksininkė – Europos čempionatų prizininkė – Ana Starovoitova, kuri festivalio pabaigoje visiems vaikams įteikė čempionų taures ir atminimo medalius.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Aurelija Domarkienė ir Edita Kaniavienė