Sportuoja šeima – sveika šeima

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2023-05-19
  • Kategorija: Renginiai

Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo „Rasa“ įstaigoje gegužės 15 – 19 dienomis vyko judumo savaitė „Sportuoja šeima – sveika šeima“. Mažieji mūsų ugdytiniai yra smalsūs, aktyvūs ir linksmi, todėl su didžiuliu entuziazmu įsitraukė į įvairias veiklas. Puikus oras kiekvieną rytą leido pradėti dieną nuotaikinga mankšta lauke. Vaikai kiekvieną dieną turėjo įvairios veiklos: „Šuoliukų dieną“ vaikai atliko šuoliukus per įvairias kliūtis; „Koordinacijos dieną“ dalyvavo koordinacijos išbandymuose; „Linksmųjų estafečių dieną“ vaikai turėjo labai daug linksmų, įvairių veiklų, kuriose išbandė savo ištvermę, dėmesį. Džiugu, kad ryto mankštą vaikams pravedė mamytė Sonata Valinskienė. „Bėkim su vėjeliu“ dieną vaikai galėjo pasijausti tikrais bėgimo sportininkais; „Diena su paspirtukais“ suteikė vaikams daug džiugių, teigiamų emocijų ir drauge galėjo prisiminti saugaus eismo taisykles. Judėjimas – maloni ir džiugi veikla vaikams, stiprybės ir sveikatos šaltinis. Vaikai patiria judėjimo džiaugsmą tik tada, kai judėjimas ne tik nedraudžiamas, bet ir skatinamas, ir sudaromos tam palankios sąlygos.