Dalinosi metodine patirtimi

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2023-05-04
  • Kategorija: Renginiai

Balandžio 28 dieną ikimokyklinio ugdymo mokytoja Edita Kaniavienė dalyvavo Platelių UDC skyriaus surengtoje metodinėje valandoje JUDĖJIMO POREIKIŲ

TENKINIMAS IR GALIMYBĖS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGOSE, skirtoje gerosios patirties sklaidai su socialiniais partneriais Žemaitijos regione, ir skaitė pranešimą „Užsiėmimai, skatinantys vaikų aktyvumą“. Šiame metodiniame renginyje dalyvavo Plungės l.d „Rūtelė“, Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos, Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo bei Platelių UDC skyrių atstovai.

Fizinis aktyvus ikimokyklinio amžiaus vaikams labai svarbus, tad, pasidalinę užsiėmimo galimybėmis ir būdais, sėkmingai tęsime veiklas įstaigose.