Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytinis Kaune

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2023-05-04
  • Kategorija: Renginiai

Š. m. balandžio 29–30 dienomis Kauno arkivyskupijos Konferencijų salėje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis 2023“ nacionalinis ratas. Konkurse dalyvavo visų šalies regionų ir užsienio lietuvių bendruomenių dainininkai, muzikantai, pasakotojai nuo 3 iki 18 metų. Dalyvių pasirodymą tiesiogiai transliavo LRT /radijas. Konkurse galėjai išgirsti įvairių liaudies dainų, skudučių, penkiastygių kanklių, lūpinės armokikėlės, būgnų, ragų, bandonijos, smuikų, kapelos muzikos. Atrankoje dalyvavo ir Kretingos r. Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Rasa“ dainininkas Paulius Baltriukas, kuris atliko „Išuoka uožīs“, „Gėriuo paukštēlis gėiduojė“ (mokytoja Vita Baužytė). Dėkojam atlikėjui, mokytojai ir tėveliams už pasiruošimą ir dalyvavimą.