ŽODŽIAI, RAIDĖS IR GARSAI

Ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Rasa“ vyko kalbos savaitė „Žodžiai, raidės ir garsai“. Šios savaitės pagrindinis tikslas – atkreipti dėmesį į vaikų kalbos ugdymo svarbumą ir sudominti juos netradicinėmis veiklomis. Kiekvieną rytą pedagogės pasakojo vaikams įdomią istoriją ar sekė pasirinktą pasaką. Į ugdomąsias veiklas buvo įtraukiamos veiklos vaikų kalbos lavinimui. Ugdytiniai atliko raidžių pažinimo meninius darbelius, inscenizavo pasakas, dainavo trumpas liaudiškas daineles, skaitė bei analizavo pačių atsineštas knygas. Žaidimai bei įvairios veiklos vyko ne tik grupėse bet ir lauke su pačių vaikų pagamintais raidelių aitvarais. Visos šios veiklos padėjo ugdyti vaikų kūrybiškumą, kalbinius gebėjimus, meilę knygai, gimtajai kalbai.

Nuotraukos:
Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Laima Jakumienė ir Rūta Domarkienė