Mokiniai puoselės sveiką gyvenseną

2020–2021 mokslo metai

Salantų gimnazijos pradinių klasių mokinių sveikos gyvensenos įgūdžiai bus ugdomi ir šiais mokslo metais respublikiniame sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo skatinimo tęstiniame projekte „Sveikatiada“. Mokiniai puoselės sveiką gyvenseną, įgis žinių apie sveikos mitybos bei sporto reikšmę žmogaus sveikatai dalyvaudami  „Sveikatiados“ veiklose ir šiuose iššūkiuose: „Nei dienos be mankštos!“, „400 g. daržovių ir vaisių kasdien!“, „Grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas“, „Pieno tūsas“. Šiuose iššūkiuose pradinukai  sudalyvavo  būdami karantine – namuose.  Taip pat pradinukai pakvies visą gimnazijos bendruomenę sudalyvauti iššūkiuose „10 000 žingsnių yra vieni juokai!“, „Saldintą gėrimą keičiu į vandenį", kurie skatins kurti naujus ugdymo įstaigos bendruomenės įpročius.