„Sveikatiada" kviečia dalyvauti įvairiose veiklose 4a,b, 5a,b, 6a,b, 7a,b klasių mokinius

2016–2017 mokslo metai

Kokios tos veiklos? Tai sveikos mitybos trimestras, maistas ir menas, „Mankštiada", „Sveikatiados" šauniausios klasės konkursas, sveikatingumo idėjų konkursas, daržo auginimas, vandens diena, „Šokti smagu" mėnuo.
Rugsėjo 27 dieną Turisto dienos paminėjimu pradedame „Sveikatiados" veiklas. Antradienį po 3 pamokų prie mokytojų kambario turistai vaišins sveikais turisto pusryčiais. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.
Sveikos mitybos trimestro renginiai:
1. Spalio 3–7 dienomis skelbiama pusryčių fiesta „Pavaišink draugą"
2. Spalio 17 dieną klasės valandėlės metu klasių atstovai ( 5 mokiniai) prieš gimnaziją sukurs „Rudens gėrybių mandalą".
3. Spalio mėnesį per dailės pamokas 5–7 klasių mokiniai pieš piešinius ir dalyvaus konkurse „Sukurk savo sveikų pusryčių lėkštę".
4. Lapkričio 14 dieną, po 3 pamokų, prie mokytojų kambario vyks renginys „Vienos spalvos stalas"

2017 m. sausio-vasario mėnesiais vyks projekto „Sveikatiada" „Mankštiada".
Projekto veiklos:
1. Sausio – vasario mėnesiais klasės – projekto dalyvės – organizuos išvykas į gamtą, žiemos sporto šakų ir pramoginius žaidimus, ledo areną ir kt.
2. Vasario 1-10 dienomis mokiniai dailės pamokose pieš piešinius, kurs plakatus, reklamas tema „Žiemos linksmybės".
3. Vasario 13-17 dienomis technologijų ir kūno kultūros pamokose 5-7 klasių mokiniai dalyvaus protų mūšyje „Mankštiada".
4. Iki vasario 20 dienos kiekviena klasė – projekto dalyvė- turės pristatyti po 3 fotonuotraukas tema „Šalčio išdaigos" (fotonuotraukas elektroniniu būdu mokytojai Vl. Budrienei).