Konkursas sveikuoliai – šaunuoliai

2016 metų vasario – balandžio mėnesiais 6b klasės mokiniai su klasės auklėtoja Kleopa Janušauskiene dalyvavo projekto ,,Sveikatiada" SVEIKUOLIŲ – ŠAUNUOLIŲ konkurse, kurio pagrindinis prizas – 5 dienų ,,SVEIKATIADOS" stovykla. Mokiniai į finalą nepateko, bet įgijome didelę patirtį atlikę dviejų etapų užduotis. Šeštokai pirmojo etapo užduotį atliko ieškodami sveikuoliškų receptų, po pamokų bei namuose gamino patiekalus ir filmavo. Pirma metė iššūkį auklėtoja, kad padrąsintų savo auklėtinius.
6b. klasės I etapo metu sukurti filmukai:

Sveikuoliškos salotos (6b klasės auklėtoja)

Blyneliai su bananais (Fausta, Viltė)

Sumuštiniai su avokadu (Greta, Inesa)

Veganiški sausainiai su bananais (Gabrielė)

Vaisių solotos (Fausta, Benita)

Konkurso SVEIKUOLIAI - ŠAUNUOLIAI II etapo užduotis buvo iššūkis vaikams – per dieną su visa klase nueiti 10 000 žingsnių kuo įdomesniu ir nesikartojančiu maršrutu. Salantų gimnazijos 6b klasės mokiniai ir jų auklėtoja leidosi į žygius. Žygių dienomis oras buvo geras, žygiai mus suartino, leido pažinti vienas kitą geriau. Tikimės, kad mūsų žygiai nesibaigs pasibaigus šiam konkurso etapui, ir mes toliau pildysime šios knygos puslapius savo žygių istorijomis.