JAUČIUOSI SAUGUS – JAUČIUOSI LAIMINGAS

Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje ,,Rasa“ nuo balandžio 29 d. iki gegužės 8 d. visos ugdymo grupės įsitraukė į tęsiamą Sveikatos stiprinimo programą ,,Pabūkim visi sveikatos šaly“. Vaikams video filmuku prisistatė šypsenėlės personažė, kuri supažindino su paruoštomis savaitės JAUČIUOSI SAUGUS – JAUČIUOSI LAIMINGAS veiklomis. Ugdytiniai veiklų metu siekė atpažinti ir įvardyti skirtingas žmogaus emocijas, susipažino su nusiraminimo būdais, suprato, kaip įvairiose situacijose jaučiasi pats ir kaip jaučiasi kitas, ugdė emocinį intelektą, stengėsi tinkamai bendrauti su aplinkiniais ir bandė spręsti tarpusavyje iškilusius konfliktus. Šypsenėlė džiaugėsi užfiksuotomis vaikų veiklų akimirkomis.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Aurelija Domarkienė ir Aušra Einikienė