„Po raidelę į žodelį“

Balandžio 22–26 dienomis Salantų gimnazijos ikimokykliniame skyriuje „Rasa“ vyko Kalbos savaitė, kurios metu vaikai galėjo įvairiai ir žaismingai lavinti savo kalbą. Šią savaitę ugdytiniai ne tik mankštino liežuvėlius, bet ir žaidė pirštukų žaidimus bei lavino smulkiąją motoriką. Smagiai draugavo su raidelėmis, klausėsi dainelių apie raides, piešė, kirpo, klijavo, spalvino ir kitaip margino raideles. Visos vaikų sukurtos raidės buvo klijuojamos į grupės plakatą. Trečiadienį įstaigoje vyko akcija „Po raidelę į žodelį“, į kurį vaikai rinkosi su raidžių plakatais, dėliojo skiemenis ir spėliojo žodį. Pasirodė priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, kurie vaidino savo sukurtą spektakliuką „Varlė šokėja“ (ruošė mokytoja Aldona Puškorienė), atvyko trečios klasės mokinės ir žaismingai sekė pasaką „Stebuklinga košė“. Visą savaitę buvo siekiama atkreipti dėmesį į vaikų kalbos ugdymo svarbą, nes vaiko kalba ypatinga, tai raktas į jį supantį pasaulį.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Edita Kaniavienė ir Estera Žilinskienė