Teatralizuota edukacija „Lėlių teatro magija“

Balandžio 30 d. rytą Salantų gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, lydimi ikimokyklinio ugdymo skyriaus direktorės pavaduotojos Daivos Pučkorienės ir mokytojos Aldonos Puškorienės, vyko į baigiamąjį Keliaujančio teatro renginį, kuris vyko Skuodo miesto viešojoje R.Granausko bibliotekoje. Šiame renginyje dalyvavo vaikai iš Skuodo, Mosėdžio, Salantų, Ylakių, Mažeikių, Sedos, Viekšnių vaikų lopšelių-darželių, Klaipėdos mokyklos-darželio „Varpelis“. Nuvykus mus pasitiko kiškis, kuris pirmiausia visus supažindino su įdomiomis ir gražiomis bibliotekos erdvėmis. Pakeliavę po biblioteką ir pažaidę su kiškiu, buvome pakviesti į teatralizuotą edukaciją „Lėlių teatro magija“. Susipažinę su nauju draugu Lapu A4, ugdytiniai turėjo galimybę patys prisidėti prie naujo draugo virsmo pirštukine lėle, pagaline lėle ir lėle marionete. Po edukacijos visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiu prizu – šakočiu. Dėkojame Skuodo vaikų lopšeliui-darželiui už gražią šventę.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja A.Puškorienė