Įgyvendinamas projektas „Salantų gimnazijos stadiono pritaikymas visuomenės poreikiams“

Kretingos rajono savivaldybės administracija kartu su projekto partneriais Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru ir Dienos veiklos centru įgyvendina projektą „Salantų gimnazijos stadiono pritaikymas visuomenės poreikiams“.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama rekonstruoti Salantų gimnazijos stadioną, esantį Taikos g. 4, Salantai, Kretingos r. sav.

Projekto tikslas - Salantų gimnazijos stadiono rekonstravimas pritaikant jį visuomenės poreikiams ir fiziškai aktyvios visuomenės ugdymo skatinimas.

Numatomi darbai:

• Bėgimo takas (4 takelių);
  • Bėgimo tako tiesioji (100 m);
  • Sportinė danga (bėgimo takas, bėgimo tako tiesioji, danga aplink aikšteles (bėgimo tako danga ~1510 m2, lauko treniruoklių zonos ~ 670 m2) ;
  • Mini futbolo aikštelė (su dirbtinės vejos danga, ir vartais (~1540 m2));
  • Kamuolių gaudyklės;
  • Šuolio į tolį sektoriai (2 vnt. (~ 38 m2));
  • Rutulio stūmimo sektorius (1 vnt.);
  • Krepšinio - tinklinio aikštelė (aptverta, su sportine danga ir stovais (510 m2));
  • Krepšinio - lauko teniso aikštelė (aptverta, su sportine danga ir stovais(510 m2));
  • Lauko treniruokliai (5 vnt., bent vienas iš jų pritaikytas asmenims su negalia);
  • Vaikų žaidimų aikštelė (su įrenginiais skirtais aktyviam vaikų laisvalaikiui (~407 m2));
  • Segmentinė tvora;
  • Pėsčiųjų takas (~452 m2);
  • Suoliukai (14 vnt.);
  • Šiukšliadėžės (7 vnt.);
  • Lauko lietaus nuotekų šalinimo sistema;
  • Stadiono drenažo sistema;
  • Apšvietimo sistema (prožektoriai (4 vnt.), apšvietimo šviestuvai (7 vnt.)).

Bendra projekto vertė – 853 235,51 Eur, iš jų Sporto rėmimo fondo lėšos – 500 000,00 Eur.

Projektas bendrai finansuojamas valstybės fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Projekto pradžia:

2024-07-01