Mokiniai eksperimentavo

Baigėsi kovas. Šį mėnesį „Sveikatiados" projekto dalyviai skyrė vandens tyrimams ir eksperimentams su vandens gėrimais. 4a klasės mokiniai gamino įvairių skonių gėrimus ir juos skanavo. Nutarė, kad nuo šiol gamins gėrimus, juos gers patys ir vaišins namiškius, nes pagaminti namuose gėrimai sveikesni ir skanesni už tuos, kurie perkami parduotuvėse. 7a ir 7b klasių mokiniai per biologijos pamokas eksperimentavo, kaip odos receptoriai reaguoja ir kokie pojūčiai susidaro įmerkus rankas į skirtingos temperatūros vandenį. Užsimerkę jie paeiliui į stiklines su skirtingos temperatūros vandeniu merkė rankas, po to aprašė, ką pajuto, ir paaiškino, kodėl taip yra. 8a ir 8b klasių mokiniai chemijos pamokose naudodamiesi Ph juotele tyrė vandens Ph ir matavo vandens temperatūrą. Raminta Budrytė chemijos pamokoje pristatė projektą „Vandens nauda".