Salantų gimnazijos mokiniai yra aktyvūs projekto „Sveikatiada" dalyviai

Sausio – vasario mėnesiais 4–7 klasių mokiniai mankštinosi namuose, kūno kultūros pamokose, gamtoje. Kovo 3 dieną visi susirinko į didžiąją sporto salę ir mankštinosi kartu. Štai kokie mokinukų įspūdžiai:

• Mankštą daryti sveika. Tai padeda būti energingiems, žvaliems, pagerina nuotaiką ir savijautą.
  • „Mankštiadoje" dalyvaujame su malonumu, nes ji padeda pailsėti, linksmai praleisti laiką.
  • „Mankštiada" suvienija visų klasių mokinius.
  • Man labai patinka „Mankštiada", nes darydamas pratimus atsiplėšiu nuo dienos rutinos.
  • Mankštintis kartu yra smagu.

Nors „Mankštiada" baigėsi, bet jos dalyvius ir toliau raginame kasdien mankštintis.

Antrą savaitę 4a, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b klasių mokiniai ir jų klasių vadovai tęsia „Sveikatiados" veiklas. Sausio– vasario mėnesiai – „Sveikatiados mankštiada". Šių metų naujovė – Insanity (lietuviškai beprotybė). Taip vadinama nauja treniruočių forma, kurią pristato „Sveikatiados" bičiuliai iš sporto akademijos Get Fit. Mokiniai, išbandę šia naują, linksmą ir naudingą treniruočių programą, dalijosi įspūdžiais: daugumai patiko, buvo įdomu. Kai kuriems buvo labai sunku. Du mėnesius klasės mankštinsis individualiai, o vasario pabaigoje susirinks į didžiąją sporto salę ir mankštinsis visi kartu. Juk kuo daugiau bendraminčių, tuo smagiau.