Prevencinė programa „Gėrio link 2024“

Koks įspūdingas metų laikas – ruduo, kada gamta puošiasi įvairiomis spalvomis, ruduo –naujų darbų, naujų projektų laikas. Būtent rugsėjo mėnesį startavo prevencinė programa „Gėrio link 2024“, finansuojama Kretingos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Programoje dalyvauja dvi tikslinės grupės: Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Rasa“ ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikai ir tėvai, Salantų gimnazijos mokiniai, taip pat mokiniai iš socialinės rizikos šeimų, socialiai remtini ir skirtingų poreikių turintys mokiniai. Rugsėjo 17 d. Salantų gimnazijos priešmokyklinė ir priešmokyklinė jungtinė grupės vyko į Plungės turizmo informacijos centrą, kur buvo vykdoma edukacija „Gamtos sekliai Plungės dvaro parke“. Čia vaikai ne tik klausėsi pasakojimų, legendų, bet ir sužinojo, kaip apskaičiuoti Perkūno ąžuolo amžių. Vaikai trumpam tapo tikrais sekliais ir ieškojo ne tik gyvūnų/paukščių pėdsakų, įvairių kerpių, bet ir vaivorykštės spalvų.

Visi programos dalyviai liko sužavėti procesu, juk visada geriau vieną kartą patirti, nei daug kartų išgirsti.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Laima Jakumienė