Balandžio 16 dieną Salantų gimnazijoje startavo TŪM I pažangos plano praktiniai įtraukiojo ugdymo mokymai: I seminaras „ SCARF metodo taikymas dirbant su mokiniais“. PKT programa „ Įtraukusis ugdymas kiekvieno mokinio sėkmei“. Seminaro lektorė dr. Laura Vencė, neuromokslininkė. Seminaro dalyviai praktinių patyriminių veiklų metu, taikydami SCARF metodą, sužinojo, kaip didinti klasės mokymosi rezultatų efektyvumą, kaip atpažinti ir atliepti mokinių poreikius, kad smegenys norėtų mokytis ir kurti, kokie yra emocijų ir elgesio sunkumų ir/ar sutrikimų turinčių mokinių ir jų ugdymo ypatumai, kokios pažinimo ir pagalbos galimybės.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Vaitkuvienė