Advento savaitė „Stebuklo belaukiant“

Tiksint paskutinei Advento savaitei, pirmadienio rytą kiekviena Salantų gimnazijos ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų grupė sulaukė laiško iš KALĖDŲ SENELIO. Laiške buvo priminta, kad KALĖDOS – stebuklų metas, o stebuklai prasideda kiekvieno širdyje, šeimoje, namuose, darželyje... Tačiau pastebi juos ne kiekvienas... Stebuklai vyksta tiems, kurie jais tiki. Tad Kalėdų senelis mus kvietė apsidairyti, būti atidiems ir džiaugtis vis nauju stebuklu kiekvieną dieną. O kad savaitė neprailgtų, Kalėdų senelis paliko ir užduočių: pirmadienį mums siūlė paskaityti pasaką apie Kalėdas ir ją nupiešti; antradienį tapome nykštukais ir lankėme įstaigoje puoštas žaliaskares bei gardžiavomės Kalėdų senelio padėjėjo Nykštuko palikta arbata; trečiadienį – žaidėme ir kalbėjome, kaip kiekvienas galime prisidėti prie šventinės nuotaikos kūrimo. O ketvirtadienį nuo pat ryto grupėse virė darbas – buvo gaminamos padėkos-atvirukai, kuriuos dovanojome besirūpinančiam personalui. Šie nedideli, bet pačių daryti atvirukai ne tik nudžiugino jų nesitikinčius, bet ir leido visiems patirti dovanojimo džiaugsmą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Rūta Domarkienė ir Aldona Puškorienė