2b klasės mokinių netradicinės veiklos

Baigiantis 2023 metams Salantų gimnazijos 2b klasės mokiniai kartu su mokytoju Vidmantu dalyvavo 4 savaičių projekte „Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo“. Vaikai smagiai vykdė kiekvienai savaitei skirtas pamokėles bei individualius iššūkius. Per fizinio ugdymo pamokas antrokai parodė, ko išmoko kiekvieną savaitę, kaip jiems sekėsi pildyti užduočių knygelę ir aktyviai dalyvauti individualiuose iššūkiuose – valdyti futbolo kamuolį! Nauda dalyvauti šiame projekte didelė – vaikai noriai sportavo ir labai stengėsi atskleisti savo gebėjimus ir žinias. O gruodžio 15 dieną 2b klasės mokiniai dalyvavo integruotos ugdymo dienos veiklose – Klaipėdos dramos teatre stebėjo spektaklį „Kalėdų giesmė“. Mokiniai ne tik stebėjo spektaklį, bet ir patys deklamavo eilėraščius teatro scenoje. Paskui aplankė Klaipėdos miesto eglutę ir ledo čiuožyklą bei smagiai laiką leido „Appolo“ boulinge.

2b klasės mokytojas Vidmantas Budrys