Integruota veikla „Žiemos švenčių tradicijų įvairovė” 5–8 klasių mokiniams

• Paskelbta: 2023-11-27
  • Kategorija: Renginiai

Lapkričio 24 dieną gimnazijoje vyko renginys, kurį patys mokiniai kūrė, t.y. gimnazistai organizavo ir pravedė protmūšį 5–8 klasių mokiniams. Šio renginio tikslas: susipažinti su žiemos šventėmis ir jų tradicijomis įvairiose pasaulio šalyse, palyginti jas su savosiomis. Tai buvo puiki proga praplėsti akiratį, išbandyti savo kūrybines galias ir kalbinius įgūdžius. Visi dalyviai – nuo aštuntoko iki penktoko – stengėsi pavartotit visas kalbas, kurių bent kiek moka savo žinutei ištransliuoti ir žinioms pademonstruoti. Ir jiems tai puikiai sekėsi: tiek komandoms, tiek ir sirgaliams; už tai gavo Kalėdomis kvepiančių prizų ir buvo apdovanoti reikšmingomis nominacijomis: komandos-lyderės, komandinio darbo ekspertų, išradingiausios, kūrybiškiausios, geriausių kalbų žinovų, geriausių žiemos švenčių tradicijų žinovų komandoms. Ačiū užsienio kalbų mokytojoms už nuostabų renginį!

Karina Skaraitė, 1G klasės mokinė