PARODA UŽGAVĖNIŲ LIČYNAS

• Paskelbta: 2024-02-14
  • Kategorija: Paroda

Užgavėnės – žiemos palydų šventė, nuo seno švenčiama triukšmingai ir linksmai. Kaukės (ličynos) – vienas pagrindinių Užgavėnių atributų. Šiais metais Užgavėnių kaukes mes, Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo mokytojos, kvietėme kurti iš gamtinių priemonių, antrinių žaliavų ir įvairių nebenaudojamų medžiagų. Išradingi mūsų mažieji ugdytiniai, padedami mokytojų arba tėvų, pasigamino įdomių kaukių. Džiugino ne tik tradicinės kaukės, vaizduojančios Užgavėnių personažus, bet ir kitokios – modernios bei originalios, atspindinčios vaikų fantaziją ir kūrybiškumą.

Dėkojame tėveliams, prisidėjusiems prie kaukių gamybos, ir mokytojoms, skatinančioms vaikų kūrybiškumą bei puoselėjančioms senąsias tradicijas. Kviečiame visus pasigrožėti kūrybiniais darbais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Edita Kaniavienė ir Estera Žilinskienė