3G klasė svečiavosi Latvijos sostinėje Rygoje

• Paskelbta: 2024-10-14
  • Kategorija: Išvykos

Spalio 11 d. Salantų gimnazijos 3G klasės mokiniai dalyvavo integruotos ugdymo dienos PASAULIO KULTŪROS PAVELDAS veiklose ir aplankė Latvijos sostinę Rygą. Rygos senamiestis yra viena iš populiariausių turistų lankomų vietų Latvijoje. Tai seniausia Rygos miesto dalis, kuri yra pripažinta UNESCO pasaulio paveldo objektu. Mokiniai aplankė senamiesčio istorinius pastatus, gatves ir aikštes, kurie atspindi miesto istoriją ir kultūrą, Rygos Motorų muziejų, kur rado didžiausią ir įvairiausią Baltijoje senųjų motorinių transporto priemonių kolekciją, ir, žinoma, Rygos zoologijos sodą. Zoologijos sode sutiko liūtų ir žirafų, kengūrų ir raganosių, pasisvečiavo tropikų name, tyrinėjo povandeninį pasaulį.

Kelionė buvo pilna įspūdžių ir nepakartojamų vaizdų. Grįždami jau svajojo apie kitas keliones, nes kelionės – tai pažinimas, emocijos, naujos patirtys, pojūčiai.

3G klasės vadovė K.Sungailaitė-Mockuvienė