Žygis į Salantų miesto parką

• Paskelbta: 2024-09-23
  • Kategorija: Išvykos

Rugsėjo 16-22 dienomis visoje Europoje vyksta Europos judumo savaitė.

Tai – tarptautinė iniciatyva, kuri skirta paskatinti žmones kuo daugiau judėti, rinktis transporto priemones, tausojančias aplinką. Salantų gimnazijos ikimokyklinio skyriaus priešmokyklinukai

š. m. rugsėjo 20 d. prisijungė prie iniciatyvos ir surengė žygį į Salantų miesto parką, kur laiką praleido aktyviai žaisdami, sportuodami, judėdami. Žaisdami su tyrinėjimo kortelėmis, prisiminė gamtos įvairovę, šokinėjo per parke surastas šakas, iš šakų pasidarė upę ir žaidė žaidimą „Kelkimės per upę“. Jei yra upė, tai buvo būtina ir pažvejoti, o žveju norėjo tapti kiekvienas. Vikrumą ir greitumą išbandė estafetės rungtyse dėliodami gamtinę žaliavą, linksmai gaudydami vėją. Po smagių veiklų skaniai krimto atsineštus užkandžius.

Visiems ugdytiniams netrūko džiaugsmo ir gerų emocijų. Įvairios veiklos parodė, kad sportas yra linksmas ir smagus užsiėmimas!

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Rūta Domarkienė ir Laima Jakumienė