Išvyka į teatrą

• Paskelbta: 2023-09-28
  • Kategorija: Išvykos

Rugsėjo 27 d. priešmokyklinio ugdymo jungtinės grupės vaikų ugdymas(is) vyko Plungės kultūros centre, kur vaikai žiūrėjo muzikinį Keistuolių teatro spektaklį „Pyp pyp“, kuris žiūrovus pasitiko tokiais žodžiais: „Kiekvienas kalba kaip išmano, tik turi išmokt labai gerai klausyti!“ Muzikalūs ir nė akimirkai nepailstantys aktoriai kvietė ne tik klausytis ryškių, energingų ir vaikiškai subtilių istorijų, bet ir vaikus traukė į interaktyvų šėlsmą. Klausėmės šiuolaikiškų melodijų, kurios skambėjo kantri, regio, bliuzo ir kitų stilių garsais, o dainų tekstuose susipynė netikėčiausi scenarijai, padedantys į pasaulį žvelgti kūrybiškiau. Stebėjome, kaip aktoriai kuria personažą per veido išraišką, kūno kalbą, judesius, balso tembrą.

Po spektaklio su vaikais aptarėme, ką matėme, kas patiko, kokiomis nuotaikomis ir emocijomis grįžome. Išties netradicinėje aplinkoje organizuojamos veiklos skatina vaikų saviraišką, bendradarbiavimą, padeda vaikams geriau pažinti save ir kitus.