Lengvosios atletikos atskirų rungčių pergalių lietus

Gegužės 15 dieną Kretingoje vyko lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos. Puikiai pasirodė Salantų gimnazijos mokiniai: 400 m. bėgimo rungtyje Sibilė Tėja Žabinskaitė, 7a kl., laimėjo I vietą, 800 m. Vidas Juras Žabinskas, 7a kl. – I vietą, 400 m. Julius Vaičekauskis, 7b kl. – III vietą, 800 m. Gabija Gliožerytė, 7b kl. – I vietą, 800 m. Ema Kazbaraitytė, 8a kl. – II vietą, 800 m. Gabrielius Jonušas, 8b kl. – II vietą, 400 m. Astijus Beniušis, 1G kl. – I vietą, 100 m. Vaiva Rudytė, 2G kl. – I vietą, 800 m. Ugnius Gedvilas, 4G kl. – I vietą, 400 m. Eimantas Sodys, 3G kl. – II vietą, 800 m. Andrėja Antonenkovaitė, 3G kl. – I vietą, 400 m. Vilinta Bieliauskaitė, 3Gkl. – I vietą, rutulio stūmimo rungtyje Donatas Valauskas, 7a kl. – II vietą. Sveikiname prizininkus!

Fizinio ugdymo mokytojai Aušra Kundrotienė, Edmundas Šleinius