Vaikinai rungėsi tinklinio aikštelėje

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2023-05-06
  • Kategorija: Didžiuojamės

Š.m. gegužės 2 d. pasibaigė Salantų gimnazijos vaikinų tarpklasinės tinklinio pirmenybės, kuriose dalyvavo 8–4G kl. mokinių komandos. Pirmą vietą užėmė 2G–4G klasių komanda „Bebras“, kuriai atstovavo Eimantas Sodys (kapitonas), Domantas Bumblys, Dovydas Būtė, Tauridas Eversonas, Dovydas Kuprys, Giedrius Drąsutis ir Salvijus Mickevičius. Antra vieta džiaugėsi 8–1G kl. mokinių komanda „Grynuoliai“, kuriai atstovavo Paulius Dobrovolskis (kapitonas), Deividas Vyniautas, Vilius Skersis, Astijus Beniušis, Karolis Bacys, Matas Kuzminskas ir Tadas Žilinskis. 3G–4G klasių komanda „Varnai“ – Tomas Gliožeris (kapitonas), Emilis Ruokis, Nojus Vaškys, Vakaris Jastremskis, Martynas Pocius, Šarūnas Gricius, Eimantas Pranas Žilinskis – iškovojo trečią vietą.

Nuotraukos:
Puikias varžybų akimirkas užfiksavo 1G klasės mokinė Austėja Kaubrytė