Kretingos rajono mokinių žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2023-05-19
  • Kategorija: Didžiuojamės

2023 m. gegužės 18 d. vyko Kretingos rajono mokinių žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos, kuriose gausiai dalyvavo ir puikių rezultatų pasiekė Salantų gimnazijos mokiniai.

100 m. bėgime I vietas užėmė Gabija Vėliūtė (8 kl.) ir Ugnius Gedvilas (3G); II vieta atiteko Martynai Zaleckytei (4G); III vietą laimėjo Sibilė Tėja Žabinskaitė (6a kl.); 400 m. bėgimo takelis palankus buvo Deividui Vyniautui (1G), Monikai Skersytei (8 kl.) ir Radvilei Jasaitei (3G) – šiems mokiniams atiteko II vieta; III vieta džiaugėsi Vidas Juras Žabinskas (6a), Eimantas Sodys (2G). 800 m. bėgimo rungties I vietos laimėtojai: Gabrielius Jonušas (7b) ir Jovilė Skersytė (6b); II vietą šioje rungtyje laimėjo Viktorija Križiūtė (8 kl.) ir Andrėja Antonenkovaitė, o III vietą – Dovydas Bukauskas (8 kl.). Rutulio stūmimo rungtyje stipriausia buvo ir I vieta džiaugėsi Vesta Skaraitė, o Milda Žvinklytė (3G) laimėjo III vietą.