Kretingos r. Salantų gimnazija

PAGRINDINIO UGDYMO BAIGIMO ŠVENTĖ

Birželio 17 dieną Salantų gimnazijoje vyko Pagrindinio ugdymo baigimo šventė. 2Ga ir 2Gb klasės mokinius pasveikino gimnazijos direktorė Aušra Zebitienė. Klasės vadovės Gintarė Salienė ir Aušra Kundrotienė dėkojo auklėtiniams už akademinius pasiekimus, aktyvią veiklą gimnazijoje. 1G a, b klasių mokiniai pasidžiaugė, kad kartu praleista daug laiko, dalyvauta bendruose gimnazijos renginiuose. 2G klasių mokiniai ir jų tėveliai dėkojo administracijai, mokytojams, klasės vadovėms už rūpestį, šilumą, padrąsinantį žodį.

Autorius:
1G a, b klasių vadovės Vilma Šetkienė ir Virgina Pociuvienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroniniai dienynai
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas