VAISIŲ IR DARŽOVIŲ FIESTA

Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Rasa“ nuo 2024 m. rugsėjo 23 d. iki rugsėjo 27 d. vyko vaisių ir daržovių fiesta. Įstaigoje vykdomo sveikatingumo projekto „Auk sveikas, vaike“ personažas Sveikatukas pakvietė vaikus į spalvingą nuotykį po vaisių ir daržovių pasaulį. Visą savaitę vaikai tyrinėjo vaisius ir daržoves, jų spalvas ir formas, ragavo sveikus skanėstus, aptarinėjo jų skonį, aiškinosi, kokie vitaminai „gyvena“ vaisiuose ir daržovėse bei kuo jie naudingi mūsų sveikatai. Be to, vaikai piešė, aplikavo ir kūrė bendrus kūrybinius šedevrus – vaisių ir daržovių kompozicijas. Pasigaminę savo mėgstamiausių vaisių ir daržovių karūnėles, kiekvieną rytą visi rinkosi pasimankštinti ir pasportuoti darželio aikštelėje.

Tikimės, kad šios savaitės veiklos padėjo vaikams geriau suprasti, jog norint augti sveikiems, labai svarbu rūpintis savo sveikata nuo mažens.

Mokytojos Edita Kaniavienė ir Estera Žilinskienė