„Rid rid rid margi margučiai“

VELYKOS – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Nors šiandien tradicijos kiek kitokios, bet įvairių užsiėmimų, veiklos netrūksta. Ir ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Kovo 29 d. Salantų gimnazijos II ir III ikimokyklinio ugdymo grupės mokytojos pakvietė ugdytinius pasidžiaugti šv. Velykomis. Šventėje vaikus pasitiko zuikiai ir Velykė. Velykų zuikiai kvietė į lenktynes vaikus: kas greičiau papuoš ir toliau nuridens margučius. Velykė ugdytiniams rodė marginimo raštus ir kartu puošė margučiais įstaigoje erdvę bei dainavo daineles ir šoko. Ugdytiniai susipažino su margučių marginimo raštais, sužinojo, ką reiškia margučių spalvos, kokios yra šv. Velykų tradicijos, žaidimai.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos E.Kaniavienė, A.Domarkienė, A.Einikienė ir E.Žilinskienė