BALANDIS – AUTIZMO SUPRATIMO MĖNUO

Balandžio 2 d. minima Pasaulinė autizmo supratimo diena ir visas balandžio mėnuo skiriamas autizmo supratimo didinimui. Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai” jungiasi prie Autism Europe tarptautinės kampanijos NotInvisible (Ne nematomi), kuri skirta autizmo supratimo didinimui, ir kviečia visus prisijungti!

Begalybės ženklas – tai autizmo spektro sutrikimo simbolis. Sakoma, kad nėra vienodų autistiškų asmenų ir spektras toks platus kaip begalybė. Kretingos rajono Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Rasa“ priešmokyklinukai prisijungė prie šios akcijos. Balandžio 9 d. vaikai darželio kieme buvo supažindinti su šio ženklo reikšme, nuspalvino jį įvairiausiomis spalvomis ir apjuosė draugystės grandinėle.

Akciją organizavo mokytojos Eglė Kniukštienė ir Inga Drungilienė