Velykinis rytmetis „MES RIDENSIM MARGUČIUS“

Gražų pavasario rytmetį Salantų gimnazijos priešmokyklinukai, nešini įvairiaspalviais margučiais, išsiruošė į miesto parką švęsti Velykų. Parke laukė staigmena – Velykų bobutė ten buvo palikusi kiekvienai grupei po pintinėlę saldžių margučių. Staigmena vaikams suteikė begalės džiaugsmo.

Šventė prasidėjo smagia Zuikio ir Velykės mankšta. Šv. Velykos taip pat gamtos atbudimo šventė, kuri pažadina gyvybę, tad su vaikais aptarta, kokie požymiai būdingi pavasariui, ko reikia, kad gamta išsibudintų. Vaikai linksmai leido laiką, džiaugėsi pavasariu, žaidė žaidimus, rideno kiaušinius. O smagiai pajudėję susėdo ant suoliukų ir gardžiai užkando turėtų užkandžių bei išsidalijo Velykės dovanas, už kurias sakome nuoširdų AČIŪ TĖVELIAMS.

Linkime, kad kartu su atbundančia gamta visų mūsų sielose skleistųsi gerumo gėlės. Gražių ir jaukių šv. Velykų!

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Rūta Domarkienė, Laima Jakumienė ir Aldona Puškorienė